ProEko
Energooszczędność i ekologia
Zaufanie i współpraca
Doświadczenie i uczciwość w biznesie

Zobacz nasze realizacje!
KLIKNIJ I ZOBACZ
APIO Engineering & BP-U "ProEko"

Ekipę APIO ENGINEERING & „ProEko" tworzy jeden, zgrany zespół ludzi, pracujących w atmosferze współpracy i koleżeństwa, wspólnie odpowiedzialnych za jakość wykonywanych usług oraz za dalszy, dynamiczny rozwój firmy.

Naszym atutem jest fakt, że jesteśmy firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie, potwierdzone licznymi realizacjami i referencjami. Sposób nieszablonowego podejścia do inwestycji, szczególnie w zakresie generalnego podejścia do gospodarki energetycznej projektowanych lub optymalizowanych technologicznie obiektów, ustalił naszą obecną pozycję w branży.

Ciągłe poszukanie optymalnych rozwiązań w zakresie energetycznym, ekologicznym i ekonomicznym oraz indywidualne podejście do każdej inwestycji to dewiza kilkunastoletniej już działalności zespołu.

Do każdego zlecenia podchodzimy bardzo indywidualnie.
Zapraszamy do współpracy.

przejdź do współpracy

APIO ENGINEERING & Biuro Projektowo-Usługowe ProEko stanowi zespół kilkunastu doświadczonych inżynierów, działających w zakresie projektowania, nadzorów, doradztwa technicznego oraz uczestnictwa we wszystkich procedurach procesu budowlanego, związanych z szeroko pojętą infrastrukturą instalacyjną i technologiczną. Wieloletnie doświadczenie krajowe i zagraniczne, rzetelna obsługa, terminowość oraz stosowanie nowoczesnych, innowacyjnych technologii, z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii, uprawnia nas do realizacji projektów w pełnym zakresie branżowym i w każdym stopniu trudności. 

[about_right_section_bottom (SG)]

GALERIA REALIZACJI
Aktualności
Projekt koncepcyjny - Hotel & Browar Jamrozowa Polana

APIO Engineering Sp. z o.o. & BP-U ProEko realizuje zlecenie na wykonanie projektu koncepcyjnego modernizacji gospodarki energetycznej obiektów pensjonatu Hotel & Browa Jamrozowa Polana w Dusznikach - Zdrój. 

01-12-2015
Przebudowa i rozbudowa oddziłu SOR w Szpitalu Specjalistycznym w Gorlicach

APIO Engineering Sp. z o.o. & BP-U ProEko wykonało projekty dla Szpitala Specjalistycznego w Gorlicach modernizacji i rozbudowy oddziału SOR

01-12-2015
Projekt koncepcyjny - Szpital Racibórz

APIO Engineering & BP-U ProEko podpisało umowę na wykonanie Projektu koncepcyjnego modernizacji źródła ciepła z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii w celu podniesienia efektywności energetycznej budynków Szpitala w Rciborzu

01-12-2015
Pracowaliśmy dla
kontakt

APIO Engineering Sp. z o.o.
e-mail: biuro@apioengineering.pl
NIP: 734-353-57-96
KRS: 0000589998

BIURO PROJEKTOWO - USŁUGOWE "ProEko"
mgr inż. Jacek Pietruszka

e-mail: biuro@biuroproeko.com.pl
NIP: 734-118-89-36
REGON: 492941572

ul. Batalionów Chłopskich 19
33-300 Nowy Sącz

tel./fax: +48 18 442 10 36 ,
+48 519 146 764 ,
+48 505 953 775